فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی برای شرکت تولیدی تاورکو

ساخت فیلم صنعتی به سفارش شرکت سیموت

فیلم صنعتی شرکت تولیدی رستگار صنعت

تهیه فیلم صنعتی به سفارش شرکت تولیدی رستگار صنعت توسط winon.ir

ساخت فیلم صنعتی به سفارش شرکت لوی نیش فرانسه

فیلم صنعتی به سفارش شرکت لوی نیش فرانسه توسط winon

ساخت فیلم صنعتی شرکت لوی نیش
 
ساخت فیلم صنعتی به سفارش گروه تولیدی اورند

فیلم صنعتی چیست؟

فیلم صنعتی برای ارائه محصولات صنعتی، خدمات، کارخانه ها و … بسیار مفید است. در دنیای امروزی که رسانه ها نقش بسزایی در تبلیغات دارند، تبلیغات فیلم صنعتی می تواند برند شما را توسعه دهد، حتی می تواند فروش شما را بهبود بخشد، بنابراین تولید فیلم صنعتی یکی از اصول تبلیغات برای رشد تجاری و اقتصادی است.

محصول یا خدمات شما باید به گونه ای به مخاطب ارائه شود که در ذهن مخاطب ثبت و طولانی شود.

نوار صنعتی مشابه نوار تبلیغاتی است با این تفاوت که محل فیلمبرداری یا ارائه محصول در واحدهای صنعتی یا شرایط صنعتی انجام می شود.

ارائه محتوای تحلیلی و آماری نیز می تواند تیزر صنعتی را از تبلیغاتی متمایز کند. تجربه و تجربه در ساخت فیلم های صنعتی تبلیغاتی در وهله اول.

نیروی کار مجرب و همچنین استفاده از یک فیلمنامه عالی می تواند در جذب مخاطب بسیار موثر باشد.

فیلم های صنعتی شامل معرفی ابزارهای صنعتی، محصولات، آمار و داده های فنی از خدمات یا حتی محیط صنعتی است.

ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی

فیلم صنعتی یکی از تاثیرگذارترین و مهم ترین عوامل ارتباطی در تجارت و تبلیغات کارخانه جات ها و مراکز صنعتی است. همچنین برای ارائه یک برند یا محصول می توان به ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی (فیلم صنعتی) اشاره کرد.

ساخت فیلم های صنعتی جذاب و فیلم های تبلیغاتی می تواند تاثیر زیادی در توسعه برند و همچنین افزایش فروش داشته باشد.

مهمترین راهبردهای توسعه، تیزر تبلیغاتی و تیزر صنعتی است.

زمان کوتاهی که می توان برای ساخت فیلم صنعتی در نظر گرفت از 20 تا 60 ثانیه می باشد.

عوامل موثر در ساخت فیلم صنعتی حرفه ای و مخاطب پسند:

  • تجربه، دانش و تخصص کافی در زمینه تولید فیلم صنعتی
  • ایدئولوژی و خلاقیت برای جذب مخاطب
  • خلاقیت و کیفیت ارسال پیام هدف در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب
  • استفاده از تجهیزات مدرن و ارتقاء برای روشنایی
  • به کار گیری افراد متخصص
  • مونتاژ حرفه ای با جلوه های ویژه

کاربرد فیلم صنعتی

کاربرد فیلم صنعتی

اگر قصد دارید یک فیلم صنعتی برای مجموعه کارخانه ای خود بسازید، خیالتان راحت باشد. ساخت فیلم صنعتی یکی از مهمترین بخش های شرکت تبلیغاتی لوگووین است.

این به قدری مهم است که تنها با نمایش فیلم صنعتی به مشتریان خود، در صورت تصمیم به امضای یک قرارداد بزرگ، می توانید نظر خود را تغییر دهید.

مهم نیست که چقدر حوزه کاری خود را به خوبی توضیح می دهید، باز هم ممکن است از تأثیری که ساخت فیلم صنعتی بر مخاطبان خود می گذارد آگاه نباشید.

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از فیلم صنعتی، نمایش آن در نمایشگاه‌هایی است که در کنار رقبای خود هستید. پخش یک ویدیو صنعتی از نحوه عملکرد کارخانه شما قطعاً توجه همه را در نمایشگاه بزرگ جلب خواهد کرد.

تعرفه ساخت فیلم صنعتی

برای اطلاع دقیق از تعرفه ها می توانید با متخصصین مجموعه لوگووین تماس بگیرید. پس از تماس با کارشناسان ما سوالاتی از قبیل مدت زمان انجام پروژه همراه با تعرفه خدمات به مشتریان گرامی اعلام خواهد شد.

در طول اجرای پروژه ها هزینه هایی صرف می شود که بسته به هر پروژه متفاوت است. عوامل زیر روی تعرفه ساخت یک فیلم صنعتی مهم هستند:

1. تعداد روزهای آماده سازی

این واقعیت که آماده سازی پروژه چندین روز طول می کشد، مستقیماً روی هزینه تأثیر می گذارد. تهیه یک پروژه که یکی از سخت ترین مراحل است، می تواند از 1 روز تا 1 هفته طول بکشد.

2. عکاسی هوایی

عکاسی هوایی (هلی شات)

در برخی پروژه ها از دوربین هوایی (هلی شات) برای جذابیت و کارایی بیشتر کار استفاده می شود. استفاده از هلی شات در عکاسی صنعتی بسیار حائز اهمیت است و استفاده از این فناوری به روز به دلیل ویژگی های مثبت و تاثیرگذار آن بسیار محسوس است.

3. ضبط صدا

ضبط صدا

ضبط صدا انواع مختلفی دارد مانند فیلمبرداری و نوع آن نیز تاثیر مستقیمی بر میزان هزینه هایی دارد که با راهنمایی مناسب کارشناسان خود به حداقل می رسانیم.

4. تعداد دستگاه ها

در یک پروژه فیلم صنعتی کارخانه، تعدادی دستگاه وجود دارد که برای تعیین فرآیند تولید باید حذف شوند و این یک فرآیند زمان بر است که بر هزینه تمام شده تأثیر می گذارد.

5. دوربین

دوربین

اولین عاملی که در ساخت فیلم صنعتی باید در نظر گرفت دوربین است. اول، نوع دوربین مورد استفاده برای ساخت فیلم، و دوم، تعداد دوربین های مورد نیاز.

هر دوی این عوامل به طور قابل توجهی بر کیفیت کار تأثیر می گذارد. البته این بدان معنا نیست که از دوربین های بیشتری استفاده می شود.

کیفیت فیلم صنعتی در حال بهبود است. خیر، اما متخصصان ما در این زمینه مشتریان عزیز را راهنمایی کرده و متناسب با محدوده پروژه و سایر حوزه ها پیشنهاد مربوطه را ارائه می دهند.

6. وسعت تصویربرداری

وصعت فیلمبرداری و تصویربرداری در ساخت یک فیلم صنعتی بسیار مهم است. به عنوان مثال، تیراندازی از یک کارخانه 3 هکتاری قطعا زمان و تلاش بیشتری را می طلبد.

در نتیجه هزینه بیشتری خواهد داشت که در هنگام ارائه تعرفه توسط متخصصان ما موثر است.

7. جلوه های ویژه

جلوه های ویژه

در برخی از پروژه ها از جلوه های ویژه استفاده می شود. توسعه و اجرای جلوه های ویژه نیاز به گرافیک و مهارت های سه بعدی دارد.

مجموعه گرافیکی تبلیغاتی لوگووین از بهترین انیمیشن ساز ها، طراحان گرافیک و سازندگان سه بعدی به صورت تیمی برای پروژه ها استفاده می کند.

8. تدوین

تدوین فیلم صنعتی تقریباً مهمترین بخش پروژه پس از تولید است. همه راش ها به عنوان نسخه نهایی فیلم توسط تدوینگر ویرایش می شوند. می توانید برای مشاهده نمونه های ساخته شده به قسمت نمونه کارها مراجعه کنید.

فیلم های صنعتی تبلیغاتی

فیلم های صنعتی تبلیغاتی

یک فیلم تبلیغاتی صنعتی بسیار شبیه به ویدیویی است که محصول شما را توصیف می کند، اما معمولا طولانی تر از کالای تبلیغاتی است.

با کمک فیلم صنعتی، شرکت شما می تواند به طور منحصر به فرد نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند.

این فیلم به شما یک مرور مختصر از دانش مهم نه تنها در مورد اقتصاد و فناوری ارائه می دهد. ، بلکه در مورد فرآیندهای تولید صنعتی.

لوگووین جزئیات محصول، فناوری تولید، فرآیندهای خط تولید کارخانه شما را به نمایش می گذارد و با ساخت فیلم صنعتی کارخانه شما و با استفاده از یک زبان بصری منحصر به فرد و چشمگیر، نوآوری های شما را به تصویر می کشد.

این ویدیو ویژگی های منحصر به فرد شرکت شما را برجسته می کند و ارزش برند شما را افزایش می دهد.

برای اینکه تأثیر زیادی بر شرکای تجاری، سرمایه گذاران و مشتریان داشته باشیم، خلاقیت ها و خصوصیات شاخص شما را نمایش می دهیم و پیام شما را با یک موسیقی متن هیجان انگیز و جهت گیری جالب منتقل می کنیم.

سوالات متداول

هزینه ساخت فیلم صنعتی چگونه محاسبه می شود؟

اکثر فیلمسازان سرعت تولید فیلم را بر حسب دقیقه و ثانیه محاسبه می کنند، اما مجموعه گرافیکی تبلیغاتی «لوگووین» با در نظر گرفتن بودجه و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن فیلمبرداری بدون واسطه می تواند تا حد امکان مقرون به صرفه باشد. 

تعداد عکس ها و همچنین استفاده از تجهیزات برای عکسبرداری و عکاسی هوایی (مثلا عکس هلیکوپتر، پهپاد و …) می تواند موثر باشد.

برای شروع ساخت فیلم صنعتی چه باید کرد؟

اگر می خواهید فیلم صنعتی خود را بسازید، ابتدا باید کمی در مورد انواع فیلم صنعتی یا تبلیغاتی و جلوه های آنها مطالعه کنید و نمونه هایی از فیلم های صنعتی را تماشا و بررسی کنید.

برای اطلاع از قیمت ها و تعرفه های تولید فیلم های صنعتی به جدول تعرفه های ساخت فیلم صنعتی استودیو لوگووین مراجعه کنید. در این صورت هزینه پروژه خود را بر اساس طبقات و تعرفه های مشخص شده، اعلام می کنیم.

مشاوران لوگووین طرحی از پروژه مورد نظرتان را تهیه و به شما ارائه می دهند.

پس از توافق طرفین، توسعه پروژه و روند تولید را در جلسات شخصی بررسی خواهیم کرد.

ساخت یک فیلم صنعتی چقدر طول می کشد؟

زمان تولید و ساخت فیلم صنعتی بسته به نوع آن متفاوت است.

تولید فیلم صنعتی بسته به حجم پروژه از 5 روز تا 2 ماه زمان می برد. به عنوان مثال در پروژه های بزرگ به دلیل حجم کار و استفاده از تجهیزات و تخصص های مختلف مرحله تولید و تدوین کار بین 1 تا 2 ماه تخمین زده می شود.

اما برای پروژه های کوچک بدون طرح های میدانی سنگین این زمان به حداقل 1 هفته کاهش می یابد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان پروژه خود می توانید با ما تماس بگیرید.

آیا می توان فیلم صنعتی را ارزان تر ساخت؟

قیمت، کیفیت و سرعت سه ضلع مثلث ساخت فیلم صنعتی هستند.

ما در لوگووین همیشه تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا محصولاتی با کیفیت بالا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با حداقل هزینه در اختیار شما قرار دهیم، زیرا همیشه معتقدیم که کیفیت و زیبایی حق همه مشتریان است.

این تفاوت اصلی استودیو لوگووین با سایر رقبا است. ما در لوگووین معتقدیم که مشتری، مشتری می آورد،. بنابراین اولین پاداش ما اعتماد و رضایت شماست.

آیا امکان نمایش فیلم ساخته شده در تلویزیون وجود دارد؟

تمامی ویدیوهای ساخته شده در استودیو لوگووین، از نظر فنی برتر از استانداردهای صدا و سیمای ایران هستند.

بنابراین اگر قصد دارید فیلم صنعتی خود را در حال حاضر و در آینده در تلویزیون نمایش دهید، بهتر است از قبل با مشاورین تیم لوگووین برای ساخت فیلم صنعتی خود مشورت بگیرید.

در ضمن اگر قصد ساخت فیلم صنعتی ویژه برای تبلیغات تلویزیونی را دارید، طرحی جداگانه برای ساخت آگهی تلویزیونی ارائه می دهیم که در جدول تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی «لوگووین» گنجانده شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.