طراحی سایت اقساطی

  • توسط reza
  • ۲ ماه پیش
  • 0
طراحی سایت

طراحی سایت اقساطی یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌شود.

طراحی وب‌ سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.

همچنین به ساخت و راه اندازی صفحات سایت گفته می‌شود که معمولا این کار با کدنویسی به زبان‌های مختلف برنامه نویسی و یا با استفاده از قالب‌های آماده انجام می‌شود.

در آغاز، وبسایت‌ها با استفاده از زبان HTML نوشته می‌شدند و پس از آن با پیشرفت وب، طراحی‌ با استفاده از جدول‌های پنهان در صفحه و زبان HTML  منسوخ شد و استفاده از زبان CSS روی کار آمد. به زبانی ساده‌تر تعریف طراحی سایت اقساطی عبارت است از ساخت صفحات وب یا ریدیزاین و بهینه سازی سایت‌های قدیمی که در بستر اینترنت انجام می‌شود.

طراحی سایت

 

برخلاف تصور خیلی‌ها، طراحی سایت اقساطی فقط بالا آوردن و راه‌اندازی یک سری صفحات اینترنتی نیست.

تصور کنید قرار است کسب و کارتان را به صورت کامل در فضای اینترنت به همگان نشان دهید. برای رسیدن به این هدف موارد زیادی چون طراحی زیبا و حرفه‌ای سایت، سرعت خوب و بالا، تجربه کاربری، طراحی استاندارد، کدنویسی اصولی و بسیاری از موارد دیگر باید اصولی و دقیق در نظر گرفته شده و پیاده‌سازی شود.

سایت

به همین دلیل است که با انواع تعرفه سایت مواجه می‌شوید.

با توجه به گستردگی دنیای وب تعرفه ساخت سایت شما بستگی به کاربری سایت ، ماژول های مورد نیاز شما، cms و دیگر امکاناتی که میخواهید داشته باشید متغیر است.

اگر یک سایت با امکانات پایه برایتان کفایت می‌کند، مشخصا نیازی نیست هزینه زیادی بپردازید؛ اما اگر یک سایت کاملا اختصاصی بخواهید، باید هزینه مشخصی را پرداخت کنید.

راه دیگری هم وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید یک سایت با امکانات کامل و قابل توسعه را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

با توجه به اینکه طراحی سایت اقساطی یک کار پروژه‌ای محسوب می‌شود و بر اساس خواسته‌های مشتری صورت می پذیرد به طور کلی نمی‌توان تعرفه ثابت برای آن در نظر گرفت.

در برخی حالات خاص که وب سایت به صورت پکیج ارائه می‌شود، برخی شرکت ها تعرفه مشخصی را برای این کار مشخص می کنند.

حتی روی قالب‌های آماده و راه‌اندازی سایت با سیستم‌های مدیریت محتوا و CMSها هم نمی‌توان به طور قطعی قیمت‌گذاری کرد

در راستای احترام به حقوق مشتریان و همچنین در جهت ارتقای سطح کیفی کسب و کارهای نوپا و کوچک و متوسط اقدام به راه اندازی بخش مربوط به طراحی سایت اقساطی بدون بهره نموده است.

از آنجایی که امروزه اکثر کسب و کارها فعالیت خود را در اینستاگرام و تلگرام مدیریت می‌کنند و در حال کسب درآمد هستند، همواره یکی از دغدغه های مدیران این کسب و کارها مباحث مربوط به فیلترینگ و تحریم و طرح صیانت است.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *