قاپک شیشه

جنس بدنه قاپک های شیشه ای از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ می باشد و همچنین قاپک ها دارای دستگیره هایی از جنس آهن یا لاستیک میباشند که این دسته ها باعث سهولت در استفاده از قاپک می شوند.برای استفاده از قاپک ها در کارهای مختلف باید به تعداد کاسه های مکنده توجه شود برای مثال :قاپک تک قلو برای انجام کارهای سبک و بلند کردن اجسامی که وزن بالایی ندارند استفاده میشود این کاسه های مکنده هرکدام توانایی بلند کردن وزن خاصی را دارند و هرچقدرتعداد این مکنده ها در قاپک بیشتر شود آن قاپک توانایی تحمل و بلندکردن وزن بیشتری از اجسام ( برای مثال سنگ های بزرگ و ورق های آهن سنگین ) را خواهد داشت . برای مشاهده این محصول و اطلاع از قیمت ها حتما از صفحه قاپک تک قلو دیدن نمایید.

برای بلند کردن و حمل بسیاری از قطعات همچون شیشه، سنگ، ورق و… نیازمند ابزاری خواهید بود تا بتوانید به وسیله‌ی آن این گونه قطعات را به راحتی جابه جا کنید. قاپک شیشه تک قلو مدریت ابزاری است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بسیاری از صفحات بزرگ شیشه و یا حتی سنگ‌های مختلفی را حمل کنید. قاپک شیشه تحت عنوان مختلفی همچون ورق‌گیر، شیشه‌گیر و یا ساکشن نیز شناخته می‌شود چرا که با قرار دادن آن بر روی شیشه و یا سنگ، قاپک عملیات مکش صفحات را انجام می‌دهد تا شما به راحتی بتوانید صفحات شیشه و یا سنگ را بلند کرده و جابه جا نمایید.

قاپک یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایل و تجهیزاتی است که در صنایع ساختمانی و بطور کلی در ساختمان سازی از آن برای نقل و انتقال مصالح مختلف به نحوی کاملا آسان استفاده می شود. قاپک ها برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به کارایی که دارند، بسیار مورد استقبال معماران و مهندسان ساختمان قرار گرفته اند تا به کمک این ابزار بتوانند مصالح سنگین از قبیل کاشی ها و سنگ های بزرگ، شیشه ها و چوب های سنگین و بزرگ را به راحتی جابجا نموده و کمترین خسارت را در هنگام نقل و انتقال این مصالح متحمل شوند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *