AdMob گوگل ادموب

  • توسط reza
  • ۱ ماه پیش
  • 0
گوگل ادموب

AdMob گوگل ادموب پلت فرم تبلیغاتی گوگل ادموب برای تبلیغ و کسب درآمد از اپلیکیشن های موبایل است. مشابه MoPub، به توسعه دهندگان برنامه اجازه می دهد تا برنامه های خود را از طریق تبلیغات درون برنامه ای تبلیغ کنند، از برنامه های خود با فعال کردن تبلیغات درون برنامه ای کسب درآمد کنند و بینش های هوشمندانه ای را از طریق Google Analytics ارائه دهند.

AdMob با پشتیبانی از موتورهای بازی Unity و Cocos برای پلتفرم های اندروید و iOS در دسترس است. حساب AdMob شما به حساب AdWords شما متصل می شود تا تبلیغات شما را برای برنامه های Android، iOS یا بازی شما توزیع کند.

با اتصال AdMob به AdWords، می‌توانید کمپین‌های نصب برنامه تلفن همراه ایجاد کنید. این کمپین‌ها مخصوص جذب افراد بیشتر برای دانلود برنامه شما هستند، با AdWords که هدف‌گذاری سفارشی، کلمات کلیدی و تبلیغات را بر اساس شناسه برنامه و اطلاعات متفرقه شما اعمال می‌کند. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پلت‌فرم تبلیغاتی تلفن همراه، میانجی‌گری AdMob است که به شما امکان می‌دهد کمپین‌های تبلیغاتی خانگی (کمپین‌هایی که تبلیغات را با استفاده از موجودی شخصی شما به صورت رایگان در اختیار اپلیکیشن شما قرار می‌دهند) ایجاد کنید.

شما به راحتی می توانید عملکرد کمپین خود را با ردیابی نصب به عنوان تبدیل ارزیابی کنید.  گوگل ادموب به طور کامل با Google Analytics یکپارچه می شود و به شما امکان می دهد به تمام معیارها و ابعادی که برای برنامه شما مهم است دسترسی داشته باشید – جذب کاربر، تعامل، درآمد، بازدید از صفحه، جلسات، نسخه برنامه، اندازه صفحه و موارد دیگر. شما همچنین می توانید مخاطبان خود را تقسیم بندی کنید تا دیدگاهی در مورد نحوه استفاده افراد از برنامه شما بدست آورید.

کسب و کار خود را با یک شریک قابل اعتماد توسعه دهید
AdMob از فناوری تبلیغات گوگل ادموب پشتیبانی می‌کند، که به میلیون‌ها توسعه‌دهنده کمک کرده است تا کسب‌وکار دیجیتالی خود را برای بیش از یک دهه رشد دهند. AdMob در مقایسه با هر پلتفرم تبلیغاتی دیگری در سراسر جهان، توسط توسعه دهندگان برنامه های بیشتری مورد استفاده و اعتماد قرار می گیرد.

با قابلیت cross-platform، AdMob را می توان با تمام پلتفرم های برتر استفاده کرد. این شامل اندروید و iOS با پشتیبانی از موتورهای بازی پیشرو مانند Unity و Cocos2d-x می‌شود.

AdMob همچنین به‌روزرسانی خودکار را در Google Play فعال می‌کند. ادغام آن با خدمات Google Play باعث بهبود عملکرد خودکار برنامه‌های Android بدون تغییرات اضافی در SDK می‌شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *